Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
سوالات متداول

                   با ما همراه باشید:

سوالات متداول
سوالات متدا.لسوالات متدا.ل

 برخی از سوالات متداول بانوان محترم در مورد مجموعه زیبایی تیارا در این قسمت جواب داده شده اند:

 

چرا مجموعه زیبایی تیارا را انتخاب کنم؟ سالن های با کیفیت زیادی در تهران هستند.

البته مشتریان همیشه حق انتخاب دارند. در مجموعه زیبایی تیارا تمام سعی و تلاش برای ارائه خدمات استاندارد و برتر با کالاهای مرغوب، پرسنل مجرب و قیمت عادلانه شده است. در تیارا از تمام مشتریان بطور مرتب ارزیابی می شود و نظرات و پیشنهدات آنها در کوتاه ترین زمان اجرائی می گردد.

 

چرا تیارا تغییر مکان داد؟

با توجه به درخواست مشتریان و به منظور ارائه خدمات جدید، تیارا در مهر ماه 1393 به مکان جدید خود رفت. در مکان جدید با بیش از 800 متر مربع مربع فضای مفید تمام خدمات آرایشی، زیبایی و عروس ارائه می شود و خدمات جدیدی از جمله آموزشگاه آرایش و پیرایش، آتلیه عکاسی، مزون لباس، خدمات و تشریفات مجالس، دکتر زیبایی، مشاور خانواده و ازدواج، کلاس های ورزشی و نگهداری کودکان ارائه می شود.

 

آیا تیارا شعبه دیگری در تهران و یا شهرستان ها دارد؟

در حال حاضر خیر. سالن زیبایی تیارا به منظور دسترسی بهتر بانوان تمام هفته و حتی جمعه ها از ساعت 10 الی 19 باز است. در ضمن برای افرادی که علاقه به سرمایه گذاری و تاسیس شعبه ای از تیارا را دارند سرویس فرانشیز ارائه می گردد. شعب جدید تیارا در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهند شد.

 

 چگونه می توانم آدرس و تلفن تیارا را داشته باشم؟

آدرس و تلفن سالن زیبایی تیارا در انتهای تمام صفحات سایت و همچنین در صفحه "تماس با ما" موجود است.

 

آیا واقعاً کار آرایشگران سالن زیبایی عالی است؟

تنها هدف ما رضایت کامل مشتریان (مهمانان) سالن است. آرایشگران تیارا از بین صدها متقاضی و بعد از تکمیل یک فرایند سخت انتخاب می شوند.

 

آیا واقعاً از بهترین کالاها استفاده می کنید؟

بله. صد در صد. تمام کالاهای انتخاب شده بعد از بررسی های کامل از بین بهترین برندهای روز دنیا انتخاب شده اند. به همین دلیل کیفیت کار در کوتاه مدت و دراز مدت گارانتی میی شود. مشتریان حق کامل بررسی و دیدن تمام کالاهای استفاده شده را از نزدیک دارند.

 

منظور از عضویت در تیارا چیست؟ تا حال چنین چیزی را در سالن زیبایی نشنیده ام.

تمام مشتریان تیارا در اولین مراجعه خود بعد از تکمیل یک فرم کوتاه کارت عضویت دریافت می نمایند. همچنین برای هر مشتری یک فرم پروفایل با شرایط کنونی مو، پوست و ناخن برای ارائه خدمات بهتر تکمیل و نگهداری می شود.

بازدیدکنندگان سایت تیارا میتوانند بصورت آنلاین عضو سایت شوند تا از اطلاعات سالن، جشنواره ها و تخفیف های دوره ای مطلع گردند.

 

هدف از عضویت در تیارا چیست؟ چه مزایایی دارد؟

بعد از عضویت تمام اطلاعات، جشنواره ها، تخفیف ها و خبرنامه سالن برای اعضا ارسال می شود. تمام اعضا با کارت عضویت دارای مزایای خاص از جمله تخفیف های ویژه قابل استفاده در تمام مجموعه زیبایی تیارا می باشند. همچنین مزایای دیگری به مرور زمان اجرا و اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر لطفاً با ما تماس بگیرید.

 

دلیل تماس تیارا و ارزیابی مشتریان چیست؟ آیا به کار خود اطمینان ندارید؟

سالن زیبایی تیارا بر اساس استانداردهای بین المللی و مشتری مداری (رضایت 100% مشتریان) بنیان گذاری شده است. به همین دلیل بطور مرتب و معمولاً هر ماه یک بار با مشتریان سالن تماس گرفته شده و چند سوال کوتاه در مورد تجربه مشتری در سالن و کیفیت خدمات دریافتی پرسیده میشود. جواب سوالات و همچنین نظرات، انتقادات و پیشنهادات ارائه شده برای افزایش کیفیت سالن بسیار حائز اهمیت است. از اینکه در این امر مهم با ما همکاری می نمایید سپاسگزاریم.

 

آیا سالن زیبایی تیارا تمام خدمات آرایشی و زیبایی را ارائه می دهد؟

بله. سالن زیبایی تیارا تمام خدمات آرایشی و زیبایی مورد نیاز بانوان محترم را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می نماید. سالن تیارا با ارائه 12 خدمات مختلف بطور هم زمان و همچنین ارائه آتلیه عکاسی، مزون، دکتر زیبایی و خدمات بسیار دیگر یکی از کاملترین مجموعه های زیبایی در تهران است.

 

سیستم وقت دهی تیارا چگونه است؟ آیا رزرو وقت نیاز است یا در هر صورت مانند سالن های دیگر باید چند ساعت منتظر بمانم؟

در سالن زیبایی تیارا اعتقاد داریم که وقت بانوان بسیار با ارزش است. به همین دلیل رزرو وقت پیشنهاد می گردد و با وقت دهی دقیق تمام سعی و تلاش شده است که حداکثر زمان انتظار بیش از 30 دقیقه نباشد.

 

آیا در مجموعه زیبایی تیارا دوره های آموزشی آرایش و پیرایش هم برگزار می شوند؟

بله. آموزشگاه آرایش و پیرایش تیارا پارسه تمام دوره های زیبایی را با ارائه مدرک فنی و حرفه ای و همچنین بطور خصوصی برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید.

 
 آیا مجموعه زیبایی تیارا خدمات دیگری هم ارائه می دهد؟

 بله. در مجموعه زیبایی تیارا آتلیه عکاسی، مزون لباس، خدمات و تشریفات مجالس، کلاس های ورزشی و رقص و نگهداری از کودکان نیز ارائه داده می شود.

 

آیا سالن زیبایی تیارا کالاهای آرایشی هم می فروشد؟

بله. سالن زیبایی تیارا دارای ویترین کالاهای برگزیده از بین برندهای شناخته شده دنیا می باشد. برای دیدن و خرید کالا حضوری به سالن مراجعه فرمایید. همچنین میتوانید از طریق فروشگاه آنلاین کالاهای مورد نظر را خریداری نمایید.

 

آیا جشنواره ها و تخفیف های سالن زیبایی تیارا واقعی است یا عملاً مبلغ بیشتری دریافت می گردد؟!

جشنواره ها و تخفیف های سالن زیبایی تیارا واقعی هستند! و خیر مبلغ بیشتری به هیچ وجه دریافت نمی شود. همچنین خدماتی که با تخفیف  ارائه می گردند به هیچ وجه با خدمات معمول سالن تفاوت ندارند. در سالن زیبایی تیارا بجای پرداخت هزینه های گزاف تبلیغاتی با برگزاری جشنواره ها و ارائه تخفیف های دوره ای به مشتریان سالن باعث رضایت بیشتر آنان شده و به جذب مشتری جدید کمک می نماید.

 

علت تعدد جشنواره ها و تخفیف های سالن زیبایی تیارا چیست؟ آیا کار سالن مشکل دارد؟

مخارج در سالن زیبایی تیارا کنترل شده و با منطق خاص انجام می شود. به همین دلیل بجای پرداخت هزینه های بیهوده همان خدمات عالی و برتر با تخفیف های دوره ای به مشتریان قدیمی (اعضای سالن) و مشتریان جدید ارائه می شود. جشنواره ها و تخفیف های دوره ای از طریق سایت، پیامک و یا ایمیل اطلاع رسانی می گردند.

 

منظور از پکیج خدمات چیست و چگونه باید آن را استفاده کنم؟

به منظور ارائه خدمات بهتر و کامل تر به مشتریان، خدمات سالن در پکیج های ویژه ای ارائه می شوند. خدمات در این پکیج ها با تخفیف ارائه شده و بنابراین قابل تغییر نمی باشد. این پکیج ها برای زمان های خاص مانند روز تولد و یا ارائه هدیه به دوستان و بستگان بسیار مناسب هستند. برای دریافت اطلاعات تکمیلی به صفحه پکیج های خدمات مراجعه و یا با پذیرش سالن تماس حاصل فرمایید.

 

خدمات عروس این سالن چگونه است؟ آیا این خدمات با کیفیتی بسیار عالی ارائه می شود؟

توجه خاصی به خدمات عروس در مجموعه زیبایی تیارا شده است. خدمات عروس با بالاترین کیفیت و با استفاده از کالای آرایشی مک با نازلترین قیمت ارائه می گردد. همچنین با ارائه خدمات آتلیه عکاسی، مزون و همچنین دفتر خدمات و تشریفات مجالس در مرکز عروس تیارا تمام برنامه عروسی خود را به دست ما بسپارید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان و دیدن آلبوم عروس با مرکز عروس تیارا تماس حاصل فرمایید.

 

پکیج های عروس این سالن را متوجه نمی شوم. لطفاً توضیح دهید.

خدمات عروس در تیارا به منظور ارائه بهترین تخفیف ممکن بصورت پکیج های مختلف قیمت گذاری شده است. پکیج ها از ابتداترین خدمات مورد نیاز (میکاپ عروس و شنیون) شروع و با پکیج بسیار کامل با حدود 15 خدمات مختلف ختم میشود. همچنین عروس خانم ها همیشه می توانند با استفاده از لیست قیمت سالن، پکیج خاص خود را مشخص و خریداری نمایند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه خدمات عروس مراجعه و یا با پذیرش سالن تماس حاصل فرمایید.

 

عروس نیستم ولی علاقه دارم خدمات عروس دریافت کنم. هزینه آن چقدر است؟

در تیارا خدمات عروس بر اساس کار مورد نیاز قیمت گذاری شده است و فقط به دلیل عروس بودن قیمت افزایش نخواهد داشت! بنابراین برای خدمات مشابه قیمت های مختلف دریافت نمی گردد.

 

هنوز سوال دارم. چگونه می توانم پاسخ سوال های دیگرم را دریافت کنم؟

چندین راه مختلف برای دریافت جواب سوالاتتان موجود است. شما میتوانید از طریق تماس با پذیرش سالن، استفاده از صفحه "تماس با ما"، استفاده از  صفحه "سوالات و نظرات" و یا از طریق گفتگوی آنلاین جواب سوالات خودتان را دریافت نمایید.