Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
باشگاه درآمد آسان

                   با ما همراه باشید:

باشگاه درآمد آسان تیارا

کسب درآمد آسانکسب درآمد آسان

آسان ترین روش کسب درآمد چیست؟

هر خانمی با ده ها خانم دیگر در ارتباط است. بنابراین مجموعه زیبایی تیارا برای بانوان محترم شرایط خاص و ویژه ای را برای درآمدزایی به وجود آورده است.

با عضویت در باشگاه درآمد آسان تیارا و معرفی هر یک از دوستان، آشنایان و همکاران خود به مجموعه زیبایی تیارا مبلغ 20.000 تومان نقدا دریافت نمایید!

همچنین اگر هر کدام از بانوانی که معرفی میکنید بانوان دیگری را به ما معرفی کنند برای هر کدام از آنها نیز مبلغ 5.000 تومان دریافت خواهید کردید.

بنابراین به راحتی و فقط با معرفی تیارا میتوانید صدها هزار تومان هر ماه درآمد داشته باشید.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

چگونه چنین چیزی ممکن است؟

هر مجموعه و شرکتی دارای یک بودجه تبلیغاتی است. اکثر شرکت ها این بودجه تبلیغاتی را با ارسال پیامک، پخش تراکت و یا روش های دیگر هزینه میکنند که خیلی مواقع باعث آزار، اذیت و ناراحتی مشتریان میشود.

اما مجموعه زیبایی تیارا بودجه تبلیغاتی خود را به روش نوین و خلاقانه هزینه میکند و آن هم پرداخت کمیسیون به بانوانی است که به ما مشتری معرفی میکنند.

این روش بسیار ساده و بدون هیچگونه هزینه ای برای شما میباشد. فقط کافیست افرادی که علاقه و نیاز به خدمات آرایشی، زیبایی، آموزشی و ورزشی دارند را به ما معرفی کنید. به همین سادگی!

هر خانم در خانواده، محیط کار، بین دوستان و آشنایان ده ها خانم را میشناسد که علاقه و یا نیاز به خدمات آرایشی با کیفیت و هزینه مناسب دارند. با معرفی این افراد به تیارا به راحتی و بدون دردسر صدها هزار تومان کمیسیون دریافت نمایید.

 

 آیا خدمات مجموعه زیبایی تیارا با کیفیت و قیمت مناسب ارائه میشود؟

صد در صد! کلیه خدمات مجموعه زیبایی تیارا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکن ارائه میشود. رضایت کامل مشتریان هدف ماست.

بنابراین با اطمینان کامل افراد را به ما معرفی کنید و مطمئن باشید که از شما متشکر خواهند شد.

 

 پروسه باشگاه درآمد آسان تیارا به ترتیب ذیل است:

1- فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

2- یک حساب در این سایت برای شما ایجاد و اطلاعات یوزرنیم و پسورد آن از طریق تلگرام ارسال میشود. پس تلگرام گوشی شما باید فعال باشد.

3- در همان پیغام تلگرام یک عکس از کارت تخفیف 20% با یک شماره 7 رقمی که مختص شماست همراه با لیست قیمت تیارا ارسال خواهد شد.

4- کارت تخفیف 20% برای استفاده افراد معرفی شده به تیارا و برای کلیه خدمات آرایشی، زیبایی و عروس میباشد. خدمات دیگر مجموعه در آینده نزدیک اضافه خواهند شد.کسب درآمد آسانکسب درآمد آسان

5- کارت تخفیف و لیست قیمت را به گوشی هر کسی که علاقه دارید ارسال کنید. مطمئنا از شما متشکر خواهد شد.

6- زمانی که شخص معرفی شده به سالن زیبایی تیارا بیاید و کارت تخفیف را استفاده کند به حساب شما 20.000 تومان اعتبار داده میشود.

7- در هر زمان میتوانید وارد حساب خود شده و اعتبار خود را بصورت آنلاین چک کرده و یا درخواست واریز مبلغ را به حساب بانکی خود نمایید.

8- مبلغ درخواستی ظرف حداکثر 24 ساعت به حساب بانکی شما واریز میشود.

 فقط 8 قدم ساده برای کسب درآمد!

 

هنوز سوال دارید؟ با ارسال پیغام و یا تماس با  22838862 بین ساعات 11 تا 16 سوالات خود را بپرسید.

اگر تصمیم خود را گرفته اید و آماده هستید اینجا را کلیک و راه خود را برای درآمد آسان شروع نمایید.

 

کسب درآمد آسانکسب درآمد آسان