Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

                   با ما همراه باشید:

خدمات ایربراش و سولاریم

 ایربراش یا دوش رنگ

ایربراشایربراش

با استفاده از بهترین رنگ گیاهی و سیستم مخصوص برای ایربراش، باعث دوام رنگ برنزه تا 10 روز می شود. ایرابراش (دوش رنگ) روشی جالب و سریع برای برنزه کردن پوست به منظور شرکت در مهمانی و یا شب عروسی است. این روش نه تنها هیچگونه آسیبی به پوست نمیرساند بلکه باعث لطافت و نرمی آن هم خواهد شد. پروسه ایربراش برای اسپری رنگ برنزه روی کل بدن حدود 30 دقیقه است. به خاطر داشته باشید که بعد از ایربراش به منظور ثبات رنگ باید تا 12 ساعت از گرفتن دوش و یعد از آن استفاده از لیف یا شستشوی محکم خودداری کرد.

مراحل ایربراش

* 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت قبل از مهمانی یا مراسم مورد نظر ایربراش را انجام دهید.

* بدن باید بدون مو و تمیز باشد.

* شب قبل از ایربراش در صورت امکان کل بدن خود را کیسه بکشید. رنگ بهتر جذب پوست خواهد شد.

* برای بعد از ایربراش لباس گشاد، راحت و تیره به همراه داشته باشید.

* از گرفتن دوش یا شتشوی بدن برای 12 ساعت بعد از ایربراش خودداری نمایید. از لیف و کیسه استفاده نکنید.

* رنگ ایربراش به مرور زمان کم رنگ و پاک میشود. ماندگاری رنگ بین 7 تا 10 روز است.

* در صورت تمایل ترمیم رنگ ممکن است.

 

>>> برای بانوانی که تمایل به استفاده از دستگاه سولاریم ندارند ولی علاقه دارند که همیشه برنزه باشند پکیج های 4 و 8 جلسه ای با هزینه بسیار مناسب ارائه میگردد. <<<

>>> با شارژ رنگ خود بطور هفتگی همیشه برنزه و پوستی لطیف و نرم داشته باشید. <<<

 

 

 سولاریم

سولاریوم، دستگاهی برای برنزه ‌کردن پوست است که چند سالی است وارد کشور شده و در همین مدت کم طرفداران پر و پا قرصی را پیدا کرده است. دستگاه سولاریوم ایربراش و سولاریمایربراش و سولاریمشامل اتاقی است که در دیواره‌های آن لامپ‌های اشعه ماورای بنفش  UV  ‌ تعبیه شده و هنگامی که بدن درون این وسیله قرار می‌گیرد، درب این دستگاه که حاوی لامپ‌های مشابهی است بسته می‌شود. در حقیقت اتاقک سولاریوم از یک تشک خورشیدی تشکیل شده است که در آن لامپ‌های اشعه ماورای بنفش از نوع UVA و UVB قرار داده شده‌اند و از بالا و پایین، اشعه به بدن تابیده می‌شود. 

برای گرفتن نتیجه مطلوب برنزه شدن بدون آسیب رسانی به پوست نتیجه باید به ندرت و در 5 تا 10 جلسه و معمولاً روزی 1 تا 2 جلسه 10 دقیقه ای به دست آید. 

 

 

 

Tanning یا برنزه کردن پوست:

بدون حمام آفتاب (sunless tanning )

لوسیون­هایی که از سیستم DHA پیروی می­کنند تا پوست را اتوماتیک رنگ­ دهی کنیم مشکلات خاص خود را د ارند و شما آنها را به اتو برنزر می­ شناسید. هنگامی که لوسیون را با دست روی بدن ماساژ می­دهید با افزایش و کاهش تنها مقدار کمی از لوسیون پوست یکنواخت تیره نمی­شود و به زرد و نارنجی تبدیل می­شود، حتی لوسیون در نقاطی سریع­تر جذب پوست می­شود واین علت اصلی تناقض رنگ است. تکنولوژی ایر براش یا NDHA که نوع دیگری از برنزه کردن بدون آفتاب و UV به شمار می­رود این مشکل را حل کرده است. در این روش نوعی رقیق از لوسیون­ها بطور خدمات برنزه کردنخدمات برنزه کردنیکجا توسط متصدی دستگاه روی پوست پاشیده و جذب می­شوند که ترکیبی از برنزه کننده­ها و نرم کننده­های پوست هستند و طی صرف زمان بسیار کوتاهی پوست رنگ را جذب کرده و برنزه می­شود. از مزایای دیگر ایر براش این است که افرادی که با دریافت UV دچار مشکل پوستی می­شوند و حتی از نوع مصنوعی آن (سولاریوم) هم نمی توانند استفاده­ کنند می­توانند با این روش پوست خود را تیره کنند. به علاوه کسانی که از حمام آفتاب بهره می­گیرند اعلام کرده اند که ایربراش پس از حمام آفتاب دوام و قوام رنگ پوست آنها را در کنار جذابیت تازه دو چندان می­کند. یکی دیگر از مسائل مهم به هنگام برنزه شدن در محیط بسته (سولاریوم) پوشاندن چشم­هاست . در تمامی نقاط دنیا این مسئله از لحاظ جدیت قانون تلقی می­شود. استفاده­ کردن از عینک مناسب موجب میشود که رتینای چشم که نقطه حساس عکس­ العمل چشم به میزان نور محیط است آسیب نبیند.

با کمی مطالعه آفتاب سوختگی­ها، حساسیت­ها و مشکلات پوستی ناشی از برنزه کردن پوست قابل پیشگیری هستند.

بسیاری از افراد علاقمند به برنزه کردن پوست سال­ها بعد، از لک و حساسیت­های پوستی شکایت می­کنند و بالاجبار می­بایست به درمان پوست خود بپردازند و یا با مشکلات مدارا کنند. در حالی که شناسایی پوست به شما کمک می­کند که تشخیص بدهید برای چه مدتی می­توانید در نور آفتاب و یا سولاریوم بمانید و چقدر طول می­کشد تا به رنگ مورد نظر برسید و آسیب نبینید.