Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
فیشیال صورت / پاکسازی پوست

                   با ما همراه باشید:

خدمات فیشیال سالن زیبایی تیارا

 

پاکسازی پوست به خودی خود فیشیال محسوب نمی شود بلکه پاکسازی مرحله اول شروع تمامی فیشیال هاست.

 

درمان منافذ باز - زمان 30 دقیقهخدمات پوست و فیشیال صورتخدمات پوست و فیشیال صورت
توضیحات: درمان منافذ باز آلوده، ایجاد شفافیت و پیشگیری از جوش، به علت داشتن اسید های میوه قادر است آلودگی ها و سلولها ی شاخی و مرده را از سطح پوست پاک کرده و همچنین به علت داشتن آنتی اکسیدان های انار به خوبی با رادیکال های آزاد مقابله می کند
نتیجه: پس از انجام این کابین طراوت و شفافیت قابل ملاحظه می باشد ، استراتژیهای درمان به صورت هفتگی به عنوان فیشیال سریع و مؤثر

درمان ضد چروک (جوان سازی) - زمان 60 دقیقه
توضیحات: درمان هورمونال ایجینگ چروک های متوسط تا عمیق خشکی و کاهش الاستیسته پوست، کابین LUX درمان ایده الی است برای خشکی چروک کاهش الاستیسته و همچنین احتمالات هورمونال ایجینگ. تکنولوژی پیشرفته این فیشیال موجب تحریک سنتنزکلاژن به میزان قایل ملاحظه در پوست شده و این خود اثرات ضد چروک و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست را به همراه خواهد داشت. لایه بردارهای ملایم باعث ایجاد شفافیت و تحریک ساخت و ساز سلولی خواهد شد . با ایجاد رطوبت ماندگار شاهد کاهش عمق چروک ها و افزایش قوام و سفتی پوست خواهیم بود .
نتیجه: شما شاهد درخشش جوانی حتی پس از اولین جلسه فیشیال های ریسرجنس خواهید بود.استراتژی درمان یک دوره 6 جلسه ای (هفتگی 1 بار 60 دقیقه )، درمان بسیار مناسب همراه با فیشیال c به صورت یک هفته در میان درمان مناسب افراد کثیرالسفر– پوست های خشک و سخت استرس.

درمان لک - زمان 60 دقیقه
توضیحات: درمان لک های ناشی از عوامل محیطی، آفتاب، درمان چروک و شل شدگی پوست،این کابین به علت داشتن آنتی اکسیدانهای قوی و ویتامین c بالا ضد لک و روشن کننده و سفت کننده بسیار مناسب برای پوست می باشد. استراتژی درمان دوره 6 جلسه ای هفته ای یکبار به مدت 60 دقیقه یا هفته ای 2 بار به مدت 30 دقیقه، درمان مناسب همراه با AHA Rapid ، کابین ری سرجنس و یا میکرودرم ابرژن، مناسب دست و پا به عنوان مینی فیشیال 15 دقیقه قابل استفاده قبل میکاپ.

فیشیال آی پی 5 - زمان 60 دقیقه
توضیحات: درمان بسیاری از مشکلات پوستی از جمله چروکها ، کاهش خاصیت ارتجاعی ، انواع لک و ضعف سیستم دفاعی پوست در اثر رژیم های مکرر ، شدید و طولانی.
نتیجه: این فیشیال با داشتن ماساژ اختصاصی نقطه ای فشاری باعث ایجاد لطافت در پوست گردیده و لیفتینگ قوی در پوست ایجاد می کند. استراتژی این درمان دوره 6 جلسه ای هفته ای یکبار به مدت 60 دقیقه.

درمان حساسیت - زمان 60 دقیقه
توضیحات: درمان قرمزی حساسیت خشکی و کشیدگی بیش از حد و پوستهای تحریک شده، درمان انواع حساسیت ناشی از استرس، باد، دمای بالا سولاریوم و انواع پیلینگ ...
نتیجه: این درمان به علت داشتن آنتی اکسیدان های قوی و ترکیبات ضد التهاب فراوان التیام بخش و ضد التهاب بسیار قوی برای پوست می باشد. استراتژی این درمان دوره 6 جلسه ای هفته ای یکبار به مدت 60 دقیقه.

درمان آکنه - زمان 60 دقیقه فیشیال صورتفیشیال صورت
توضیحات: درمان جوش و ترشح بیش از اندازه چربی و براقیت پوست و هم چنین درمان منافذ باز. این فیشیال از ایجاد آکنه جلوگیری نموده و باعث شفافیت پوست می شود در عین حال از قرمزی و التهابات ایجاد شده در اثر آکنه می کاهد.
نتیجه: به علت داشتن آنزیم های میوه لایه برداری کرده و منافذ را کاملا تمیز می کند. استراتژی این درمان دوره 6 جلسه ای هفته ای یکبار به مدت 60 دقیقه.

پیلینگ اسیدی - زمان 45 دقیقه
توضیحات: درمان لک چروک و جوان سازی اسید، پیلینگ اسیدی با قدرت و کارایی بالا بدون عوارض جانبی که با لایه برداری سلولهای شاخی و مرده ،ضد چروک ، شفاف کننده و محرک بسیار قوی برای سنتز کلاژن الاستین خواهد بود. استراتژی این درمان بسته به شدت مشکل پوست 6 تا 10جلسه 2 هفته یکبار به مدت 45 دقیقه انجام می شود.

هیدرودرمی - زمان 60 دقیقه
توضیحات: جهت پوست خشک و دهیدراته مناسب برای پوستهای Over Processed میکرو درم ابرژن، پیلینگ (Laser CO2) ایجاد رطوبت با دوام 48-72 ساعته در پوست. استراتژی این درمان دوره 6 جلسه ای هفته ای یکبار به مدت 60 دقیقه

مینی فیشیال - زمان 20 دقیقه

توضیحات: مختصری از پاک سازی و آب رسانی همراه با ماسک و ماساژ کوتاه

ماساژ صورت - زمان 15 دقیقه

توضیحات: انجام حرکات دورانی با دست و فشار متعادل جهت ریلکس شدن عضلات صورت و سفت شدن پوست با روغن مخصوص ماساژ صورت

 


درباره پوست بیشتر بدانید:

در باره پوست بیشتر بدانیددر باره پوست بیشتر بدانید

برای داشتن پوستی زیبا باید پوستی سالم داشت که این مهم علاوه بر مراقبت­های پوستی نیازمند مراقبت داخلی از جمله توجه به تغذیه و مصرف مکمل­های خاصی می­باشد. پوست بزرگترین ارگان بدن است که با تمام ارگان­های داخلی در ارتباط است و آئینه تمام نمای بدن محسوب می­شود.

 

با افزایش سن چه اتفاقی برای پوست می­افتد؟

همانطور که شاهد کم شدن حافظه، خواب و انرژی و کاهش رشد موها هستیم در پوست چین و چروک و لک را مشاهده می­کنیم که به دنبال کاهش درخشندگی پوست خواهد بود.

 

"پیروی از قانون سلولار واتر در رابطه با پیری حلال مشکلات پوستی است."

توانایی سلول در نگهداری میزان طبیعی آب سلولی را سلولارواتر می­نامند. سلول دارای دیواره سالم می­تواند آب درونی سلولی خود را حفظ کند. مانند زمانی که نوزادی متولد می­شود و شفافیت پوست قابل توجهی دارد. حال آنکه با پیر شدن سلول و هجوم انواع رادیکال­های آزاد، دیواره سلولی دچار آسیب گردیده و آب را نگه نمی­دارد و تمامی تظاهرات پیری پوست از همینجا شروع می­شود. با تنظیم حجم آب سلول خاصیت ارتجاعی پوست به حالت قبل باز خواهد گشت. اگر به جای خوردن روزانه 8 لیوان آب که نه تنها تمام آب جذب نمی­شود بلکه موجب دفع املاح مغذی بدن می­گردد از آب­های موجود در میوه­ها و سبزی­ها استفاده­ کنید و رادیکال­های محیطی را با مصرف محصولات مراقبت­های پوستی که مناسب نوع پوست شماست کم اثر کنید، ورزش کنید و از تنهایی دوری کنید دوباره پوستی سالم و زیبا خواهید داشت. توصیه می­شود که از درمان­های داخلی و خارجی توأماً بهره بگیرید.

 

انواع پیری پوست

1- Intristic Aging یا پیری ژنتیک: که روند طبیعی پیری پوست می­باشد و عوامل ژنتیکی در بروز آن بیشترین نقش را دارند.

 

2- Extristic Aging یا پیری محیطی: که در این نوع پیری فاکتورهای محیطی نظیر استرس، آلودگی هوا و نور آفتاب وعادت­های غلط زندگی اعمال نفوذ می­کنند.

 

3- Hormonal Aging یا پیری هورمونی: که گروهی از پیری ژنتیک است که بخصوص با تغییرات هورمنی به وجود می آید.