Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

                   با ما همراه باشید:

مزون عروس تیارا

مزون تیارا فعالیت خود را آغاز کرد . این فعالیت ها شامل طراحی  و دوخت انواع لباس های مجلسی ،شب و عروس می باشدکه با هدف ایجاد ارتقا سطح مشارکت بین تولید کننده و مشتری و جلب رضایت ایشان برنامه ریزی شده است. باتوجه به این که خرید لباس عروس شیک و منحصر به فرد دغدغه فکری همه ی بانوان جوان است. مزون تیارا با سنجش نیاز مشتریان و امکان مالی آنها  بهترین کیفیت را با حداکثر زیبایی در این راستا ارائه می دهد.
مزون تیارا در محیطی گرم و صمیمی و با کادری مجرب و کار آزموده در بخش مدیریت ،پشتیبانی و امنیت ، تیم فروش و مشاوره آنلاین آمادگی خدمات رسانی و پاسخگویی تقاضای مشتریان است. با وجود پیشرفتها در زمینه متدهای دوخت همواره تلاش شده است تا ویژگی های یک مزون حفظ شود و همچنان بر این اصل اصرار است. به باور مزون تیارا، یک مزون عروس و لباس واقعی باید مرز کاری خود را با فروشگاه های لباس مشخص کند و هویتش را در چهارچوب یک مزون تعریف نماید. از این رو مزون تیارا در قالب یک مزون کلاسیک فعالیت می کند.

در مزون تیارا از زمان مراجعه مشتری به محل مزون تا مراحل مشاوره ، سفارش و نهایتا تحویل لباس, مراجعه کنندگان با مشاورین حرفه ای و متخصص در ارتباط هستند ارتباط مشتری با این مشاورین حرفه ای، زمینه آرامش برای عروس خانم ها و خانوادۀ آنها باعث صمیمیت میان مشتری و مشاور می شود و عروس خانم ها در طول پروسه دوخت لباس هر زمانی که مایل باشند با مشاور شخصی خود به طور مستقیم در ارتباط هستند. همین امر بر کیفیت کار می افزاید.

در مزون تیارا تمامی مراحل دوخت لباس عروس تنها توسط افراد متخصص صورت می گیرد و نیز تمامی پارچه ها مانند ساتن , گیپور , تافته و... تنها توسط مزون تیارا انتخاب و خریداری و یا از خارج کشور سفارش خرید داده می شود. حساسیت مزون تیارا در خرید پارچه ها قابل تِّأمل است چراکه به باور ما با وجود بازار مکاره موجود در زمینه پارچه های خارجی و ورود انواع پارچه های چینی تقلبی که به راستی باعث فریب مشتری می شود، برای حفظ اعتبار مزون و نیز کیفیت لباس باید نهایت دقت و تجربه را در زمینه خرید پارچه به کار گرفت.

همچنین هر عروس خانم جهت انتخاب مدل مناسب لباس، به صورت مستقیم با مشاور خود مشاوره می کند . انتخاب مدل مناسب لباس عروس نقش مهمی در نتیجه کار دارد. به باور ما نظر و خواست عروس خانم تنها بخشی از انتخاب مدل لباس است و علاوه بر اندام عروس خانم باید معیارهای دیگر مانند تناسب اندام زوج ها و نیز شرایط فرهنگی خانواده ها و موقعیت مراسم ازدواج در طراحی لباس در نظر گرفته شود.

نکته ای که باعث زیبایی و دوخت مناسب لباس عروس می شود نوع برش اولیه آن است. همانطورکه در طول بیست سال اخیر مدل لباس های عروس تغییر زیادی کرده است به همان اندازه متد برش و دوخت آن نیز تغییر کرده است. اما متاسفانه در ایران بسیاری از فروشگاه های تازه کار با همان متدهای قدیمی  دوخت فعالیت میکنند . این در حالیست که مزون تیارا تاکید فراوانی در استفاده از روش های جدید دوخت لباس عروس و برش اولیه لباس دارد. از این رو برخلاف بسیاری از جاهای دیگر، در مزون تیارا خبری از پروهای متعدد نیست و بخاطر استفاده از جدیدترین روش های برش لباس عروس در همان پرو اول، لباس تقریبا آماده است و تنها با توجه به سلیقه عروس خانم تغییرات جزئی داده می شود و لباس وارد مرحله بعدی میگردد.

لباس های مزون تیارا از نظر طراحی و دوخت ویژگی های دارند که  نشانگر معیارهای مزون تیارا در طراحی و دوخت لباس عروس است و کار مزون تیارا را از دیگر مزون ها متمایز می کند. شما می توانید  نمونه های دوخت مزون تیارا را در صفحه مجموعه لباس عروس مشاهده کنید.

در مزون تیارا لباس کرایه و یا دست دوم ارائه نمی شود چراکه این موضوع با ویژگی های یک مزون واقعی در تضاد است. تمامی لباس ها به سفارش مشتری با توجه به ویژگی های اندام او طراحی و دوخته می شود.

مزون تیارا از طریق اینترنت مشتریان زیادی از خارج کشور و خصوصا  از اروپا داشته است. زوج های ایرانی ساکن خارج کشور می توانند از طریق اینترنت سفارش مدل مدنظر خود را به مزون تیارا بدهند. همچنین با تعیین وقت قبلی از طریق ارتباط تلفنی، در مورد لباس عروس و یا لباس های دیگر با مشاوران متخصص ما به طور مستقیم مشاوره داشته باشند. هزینه پست لباس به دیگر کشورها به عهده مزون تیارا است.

از همه شما عزیزان خواشمندیم تا نظرات ، پیشنهادها و انتقادهای خود را  از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید و با نظرات خود ما را یاری دهید.

 

برای تعیین وقت برای بازدید از مزون عروس تیارا و یا دریافت اطلاعات بیشتر با 22838940 تماس حاصل فرمایید.